Shtëpia / Show Bizz / “Shpërthen” Einxhel: Djemtë e showbizit shqiptar janë ‘pjeshka’!

“Shpërthen” Einxhel: Djemtë e showbizit shqiptar janë ‘pjeshka’!

Einxhel Shkira është një nga vajzat më simpatike të ekraneve shqiptare.

Së fundmi Einxhel ka nisur një eksperiencë të re si moderatore në “Ediell”, ndërsa teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb”, ka dhënë një deklaratë me “spec” siç vetëm ajo di të bëjë.

Einxhel tha se “djemtë e showbizit shqiptar janë më pjeshka seç duhet”, kur u pyet nga moderatoret nëse ata i kanë dërguar ndonjëherë mesazhe.

#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/07y-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/p09o-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/97y-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/gfnygt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/dvsf-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/gf-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/gbgf-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/090-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fdgfe-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/b-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item11 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/00-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item12 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/bvh-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item13 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/000-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c726b6ea96a0 .td-doubleSlider-2 .td-item14 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/0-8u-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

“Po, ka ndodhur edhe para se të merresha me televizion. Por ka një problem me meshkujt tonë të showbizit se u pëlqen vetja më shumë se ç’duhet. Por duhet të dinë se kur ke një femër që ka aq shumë vetëbesim dhe ndihet aq femër, pavarësisht se unë sillem pak si djalë, por e ndjej vetën shumë femër. Unë nuk e pranoj kurrsesi që mashkulli që kam në krah të bëjë pjeshkën, kur nuk e bëj unë. Janë këta që kanë marrë këtë famën që të gjithë femrat i duan , vdesin pas tyre dhe mendojnë se edhe ti do vdesësh”, tha moderatorja simpatike.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …