Shtëpia / Aktualitet / Aksident i rëndë në Kamzë, vdes 28-vjeçari

Aksident i rëndë në Kamzë, vdes 28-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në Kamzë. Raportohet se rreth orës 18:45, në zonën e Kamzës ka ndodhur një aksident, ku si pasojë ka humbur jetën një 28-vjeçar.

Mësohet se A. D, duke drejtuar mjetin ka përplasur këmbësorin K. L., 28 vjeç, duke i marrë jetën.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore dhe procedurale.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …