Shtëpia / Show Bizz / Belen Roodriguez, në dush bardhezi! (Foto)

Belen Roodriguez, në dush bardhezi! (Foto)

E zhveshur në dush, në një përzierje të përsosur dhe intriguese me “duket nuk duket…”. Të lë pa frumë videoja e postuar nga Belen Rodriguez në mediat sociale gjatë një xhirimi. Format e saj mund të shihen, por kornizat janë të papërmbajtshme. Ndërkohë që po endet në emisione TV për shkak të një ndikimi të keq, ish-i i saj, Stefano De Martino flet për të para miliona spektatorëve. Ndëres ylli argjentinas mahnit popullin e internetit me foto “hot”.

“Unë mendoj se dashuria nuk humbet kurrë” thotë Stefano De Martino gjatë një interviste televizive të së dielës pasdite. Dhe teksa pyetet nëse balerini dhe Rodriguez janë kthyer së bashku, pas fotove që ata u shfaqën duke përqafuar dhe puthur në aeroport, ai përgjigjet me qetësi: “Unë kurrë nuk kam pasur probleme të përqafoj nënën e djalit tim. Kam punuar shumë për të arritur në këtë pikë. Dhe për një gjë unë jam i sigurt: e gjithë kjo nuk mund të dëmtojë askënd, në të vërtetë. ” Dhe Belen thotë: “Ai duket si një person i lehtë, por në realitet ai është instiktiv, shumë i ndjeshëm dhe i ndershëm. Kjo është arsyeja pse e zgjodha … “.

#td_uid_5_5c73da9e3b2dc .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/be-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_5_5c73da9e3b2dc .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/be-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_5_5c73da9e3b2dc .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/be-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_5_5c73da9e3b2dc .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/be-4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_5_5c73da9e3b2dc .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/be-5-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_5_5c73da9e3b2dc .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/be-6-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_5_5c73da9e3b2dc .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/be-7-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_5_5c73da9e3b2dc .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/be-8-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_5_5c73da9e3b2dc .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/be-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

 

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …