Shtëpia / Show Bizz / Dush “hot” për të luftuar të ftohtin nga Morena Taraku (Video)

Dush “hot” për të luftuar të ftohtin nga Morena Taraku (Video)

Morena Taraku një ditë më parë befasoi fansat duke postuar në Instagram një foto teksa në “gishtin e fejesës” mbante një unazë dhe shkruante se ishte fejuar.

Por, zeshkania nuk ka dhënë më tepër detaje duke mbetur gjithçka misterioze në lidhje me mashkullin që i ka rrëmbyer zemrën.

 

View this post on Instagram

 

It’s ❄ outside 😂

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

//www.instagram.com/embed.js

Ndërkohë për t’i shtuar më tepër rrahjet e zemrës së fansave të saj, modelja dhe këngëtarja seksi ka vendosur të postojë një video tepër “hot” teksa bën dush..

“Është ftohtë jashtë”, shkruan Morena e veshur vetëm me të brendshme dhe reçipeta.

Duhet theksuar se zeshkania simpatike duket shumë në formë.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …