Shtëpia / Politika / FOTOLAJM/ Kryeministri Rama s’lëshon nga krahu të komanduarin në MEPJ

FOTOLAJM/ Kryeministri Rama s’lëshon nga krahu të komanduarin në MEPJ

Kryeministri Edi Rama mblodhi sot Kryesinë e Partisë Socialiste, duke u kërkuar të vetëve që të vijojnë me organizimin e zgjedhjeve lokale të 30 qershorit 2019, dhe të mos shpërqendrohen nga protesta e opozitës.

Në fund të mbledhjes, shefi i qeverisë është fotografuar shumë i qetë, teksa shfaqet shumë i afërt me të komanduarin e tij për Ministër të Jashtëm, Gent Cakajn.

Të dy janë fotografuar teksa janë larguar së bashku nga selia e PS-së, kapur krah për krahu.

Shiko dhe këto

“Ballkani i Hapur”, SHBA: Kosova t’i qaset me mendje të hapur integrimit rajonal ekonomik

Shtetet e Bashkuara të Amerikës thonë se mbështesin përpjekjet e Ballkanit Perëndimor për të forcuar …