Shtëpia / Show Bizz / Këtë herë Bleona Qereti shkon në ‘Oscar’… e veshur (Foto)

Këtë herë Bleona Qereti shkon në ‘Oscar’… e veshur (Foto)

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Oscar’ nuk ka munguar edhe këngëtarja shqiptare Bleona Qereti. Këtë herë Bleona ishte veshur dhe komentet për të kanë qenë mjaft pozitive.

Për pamjen e saj është kujdesur një ekip shqiptar. Bleona ka shkëlqyer me fustanin e dizenjuar nga Valdrin Sahiti dhe grimin e Lili Islamit.

Vetë këngëtarja ka publikuar foto nga ceremonia ‘Oscar’, ndërsa me siguri i ka munguar buja e dikurshme në mediat botërore.

#td_uid_1_5c741de5eaa1d .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/bleona21-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c741de5eaa1d .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/bleona31-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c741de5eaa1d .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Capture-48-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …