Shtëpia / Show Bizz / Kush është “profesioni” i dytë i Eranda Libohovës

Kush është “profesioni” i dytë i Eranda Libohovës

Këngëtarja Eranda Libohova për herë të parë pas 30 vitesh karrierë hapi derën e shtëpisë së saj për një program televiziv.

Në këtë takim të “My Living” transmetuar në Vizion Plus,  ajo zbuloi pasionet e saj për të cilat nuk kishte folur asnjëherë më parë.

Ai është; arredimi. Me shije të holle ajo ka arreduar shtëpinë me një stil minimalit Skandinav, ku dominon materiali i drurit natyral.

Për të ngrohur edhe më shumë ambientin përmes ngjyrave, si një profesioniste e fushës, Eranda e di se mjafton pak, një mbulesë dhe një tapet me ngjyrë të çelur.

E rehatuar në këndin e saj të relaksit ajo tregon sesi është jeta e një vajze që jeton vetëm. Mbrëmjet janë të heshtura dhe thuajse gjithmonë në shtëpi.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …