Shtëpia / Show Bizz / Luana Vjollca, gati për not me peshkaqenët (Foto)

Luana Vjollca, gati për not me peshkaqenët (Foto)

Pushimet dimërore të moderatores seksi të “ShikokushLuan”, Luana Vjollca duket se janë përvëluese në krahasim me ditët e ftohta që po përjeton Shqipëria.

Pas fotove me borë në Alpet e Europës, Luana tashmë po shijon rrezet e nxehta të diellit në Maldive, nga ku nuk ka munguar postimi i fotove “hot” në Instagram.

#td_uid_4_5c73da9e367eb .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/665-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_4_5c73da9e367eb .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/o9lo9-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_4_5c73da9e367eb .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/luana-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_4_5c73da9e367eb .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/9p86-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_4_5c73da9e367eb .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/grtg5t-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_4_5c73da9e367eb .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/997-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Bukuroshja e “Top Channel” u shfaq më në formë se kurrë dy ditë ma parë me bikini të kuqe, ndërsa po aq e mrekullueshme duket sot me bikini bojëqelli.

“Gati për të notuar me peshkaqenët”, shkruan moderatorja seksi nën foton bombastike.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …