Shtëpia / Show Bizz / Një “Oscar” gjysmë i zhveshur për Rita Orën (Foto)

Një “Oscar” gjysmë i zhveshur për Rita Orën (Foto)

Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes 91-të e ndarjes së çmimeve “Oscar” dhe vëmendje të madhe morën personalitetet e ndryshme gjatë parakalimit në qilimin e kuq në Dolby Theatre.

Pas përfundimit të ndarjes së çmimeve, Vanity Fair organizoi një after-party në Beverly Hills, ku nuk mungoi as këngëtarja shqiptare Rita Ora.

#td_uid_1_5c7404e4a6f47 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10244758-6741777-image-a-61_1551079716954-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7404e4a6f47 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10244760-6741777-image-m-60_1551079711644-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7404e4a6f47 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10244382-6741777-image-a-19_1551079029552-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7404e4a6f47 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10246432-6741971-image-m-35_1551085240404-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7404e4a6f47 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10244762-6741777-image-a-62_1551079716955-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7404e4a6f47 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10246426-6741971-image-a-43_1551085289296-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Bukuroshja bionde shkëlqeu në këtë festë, teksa ishte veshur me një fustan të zi, që zbulonte pak më shumë seç duhej nga format e saj trupore.

Fustani në formë rrjete me trëndafila gjigandë i ekspozonte të pasmet seksi këngëtares dhe objektivi i paparacëve u fokusua aty.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …