Shtëpia / Show Bizz / Një “qerasje” nga seks-bomba Daphne, ç’ka humbur “50 Cent”! (Foto)

Një “qerasje” nga seks-bomba Daphne, ç’ka humbur “50 Cent”! (Foto)

#td_uid_2_5c73da9e29a0d .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/yj765te-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c73da9e29a0d .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/gnygty-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c73da9e29a0d .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/gbrst-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c73da9e29a0d .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fd-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c73da9e29a0d .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/ver-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c73da9e29a0d .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/bgtfr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c73da9e29a0d .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/08-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c73da9e29a0d .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/hnuy-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c73da9e29a0d .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/gfnygt-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c73da9e29a0d .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/hguy-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Ajo është një nga modelet më në zë në Britaninë e Madhe dhe Instagramin e ka kthyer në një kolazh mbresëlënës fotosh joshëse.

Po flasim për Daphne Joy, e cila së fundmi ka “qerasur” fansat me disa foto të tjera ku nxjerr në pah format e saj shpërthyese trupore.

Seksbomba e njohur nga Filipinet, e cila është edhe nëna e një djali që erdhi në jetë nga marrëdhënia e saj me reperin e famshëm 50 Cent, duket mahnitëse me fustanin kaf që i zbulon asetet e saj.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …