Shtëpia / Show Bizz / “Oscars” i ‘zhveshjes’ shkon për Kendall Jenner (Foto)

“Oscars” i ‘zhveshjes’ shkon për Kendall Jenner (Foto)

Anëtarja e familjes Kardashians, Kendall Jenner ka qenë kryefjala e mbrëmjes së ndarjes së çmimeve “Oscars”.

Supermodelja kishte zgjedhur të vishte një fustan të zi me xixa, që i linte shumë pak vend imagjinatës.

Nëse do të kishte një çmim për fustanin më kurajoz të veshur përpara ceremonisë së ndarjes së çmimeve më prestigjioze në botën e kinemasë, atë padyshim do ta kishte fituar Kendall.

#td_uid_3_5c73da9e3013a .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10242936-6741777-Attention_grabbing_look_Kendall_Jenner_looked_fierce_in_a_very_r-a-64_1551080160146-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c73da9e3013a .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10243456-6741139-image-a-388_1551076658676-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c73da9e3013a .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10244960-0-image-a-63_1551080160141-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c73da9e3013a .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/auto_q61551081867-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c73da9e3013a .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10243432-6741139-image-a-389_1551076658676-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c73da9e3013a .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10242926-6741139-image-m-387_1551076654510-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c73da9e3013a .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10242914-6741139-The_duo_bonded_as_they_prepared_to_pose_together-m-397_1551076827096-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c73da9e3013a .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/10242922-6741139-image-a-398_1551076838824-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c73da9e3013a .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/auto_q41551081865-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Kjo, pasi të çarat në fustanin e saj i ekspozonin dukshëm asetet e modeles seksi dhe s’po flasim vetëm për “kockat” e tulet e legenit.

Në “Vanity Fair Oscar Party”, zeshkania 23-vjeçare shfaqi çdo centimetër të këmbëve të saj, përmes fustanit që modestish ruajti vetëm asetet më të vyera të modeles, teksa ajo pozonte për kamerat në tapetin e kuq.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …