Shtëpia / Sport / Rama “braktis” Juventusin, fotografohet me stemën e… (FOTO)

Rama “braktis” Juventusin, fotografohet me stemën e… (FOTO)

Kryeministri Edi Rama njihet si një tifoz i çmendur i Juventusit dhe shpesh herë në rrjetet sociale ka postuar foto ku tregon dashurinë e madhe për këtë skuadër.

Madje, kryeministri ka treguar me krenari edhe fotot e bëra me yllin e Juves, Cristiano Ronaldon.

Mirëpo, së fundmi kryeministri është fotografuar në një event në teatër dhe në xhupin e tij mban stemën e Liverpulit. Rama shoqërohej në këtë event nga bashkëshortja e tij Linda dhe djali i vogël Zaho.

#td_uid_1_5c745127672b7 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rama-liverpol-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c745127672b7 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Rama-liverpuli6-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c745127672b7 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Rama-liverpuli5-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c745127672b7 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Rama-liverpuli4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c745127672b7 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Rama-liverpuli-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Interi bën goditjen e parë në merkato, trajneri Conte duket i kënaqur

Ashraf Hakimi është lojtari më i ri i Interit. Marokeni sot zbriti në Milano për …