Shtëpia / Show Bizz / Video me “drita të kuqe” me modeles dhe aktorit (Foto)

Video me “drita të kuqe” me modeles dhe aktorit (Foto)

Një video shumë sensuale ala “Nëntë javë e gjysmë”, në dukje erotike, më shumë se sa një lakuriqësi e plotë.

Tina Kunakey i ka magjepsur fansat thjesht me hijen e saj. Silueta e saj me një bark të madh, dallon në fletën e bardhë, ndërsa ajo lëviz ëmbël, duke prekur flokët. Pak korniza të publikuara në Instagram, në të cilin duket edhe Vincent Cassel, bashkëshorti i saj, por mjaft për të joshur mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Tina dhe Cassel janë martuar që nga vera e kaluar dhe janë në pritje të një fëmije, i treti për aktorin, pasi ka dy me ish-gruan e parë, Monica Bellucci.

Modelja, në pritje të ëmbël, duket më provokuese se kurrë, me forma të bëra edhe më shumë nga shtatzënia. Përkundër 31 viteve të diferencës mes saj dhe bashkëshortit, pjesëmarrja është e lartë, siç tregohet nga imazhet sociale.

#td_uid_1_5c73da9e24c47 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tina-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c73da9e24c47 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tina-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c73da9e24c47 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tina-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c73da9e24c47 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tina-4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c73da9e24c47 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tina-5-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c73da9e24c47 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tina-6-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c73da9e24c47 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tina-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …