Shtëpia / Politika / Kuvendi vendos, seancë plenare sot në orën 17:00

Kuvendi vendos, seancë plenare sot në orën 17:00

Konferenca e Kryetarëve e mbledhur nga kryeparlamentari Ruçi, ka vendosur që sot në orën 17:00 të zhvillohet seanca plenare në Kuvend.

Do të jetë pikërisht seanca që do të zëvendësojë atë të së enjtes së shkuar, e cila u anulua për shkak të protestës së opozitës.

Në këtë seancë, pritet të miratohen strukturat organizative të KLGJ dhe KLP.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Erjon Braçe reagon për kopertinën e Ditës: Ka beteja qe nuk bëhen me telefon, por bëhen me zë dhe publikisht

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë Erjon Braçe ka reaguar në lidhje me kopertinën e sotme të Ditës …