Shtëpia / Aktualitet / Vlorë, shkrumbohen gjatë natës 5 makina në një parkim (Foto)

Vlorë, shkrumbohen gjatë natës 5 makina në një parkim (Foto)

Pesë automjete janë gjetur të djegura në orët e para të mëngjesit të sotëm, në një parkim në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Ujit të Ftohtë, gjatë natës mes të hënës dhe të martës.

Paraprakisht dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme, ndërkohë që lidhur me këtë ngjarje hetimet janë në vijim.

Nga ana e policisë po merren në pyetje të zotët e mjeteve për të zbuluar më shumë lidhur me ngjarjen. Po ashtu po hetohet për të zbuluar konflikte të mundshme të drejtuesve të mjeteve.

#td_uid_1_5c75095ede43e .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/val-1-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c75095ede43e .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/val-2-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c75095ede43e .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/val-3-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c75095ede43e .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/val-4-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c75095ede43e .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/val-5-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c75095ede43e .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/val-6-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c75095ede43e .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/val-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c75095ede43e .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/valona-1-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …