Shtëpia / Sport / Dëmtohet rëndë futbollisti i Partizanit, transportohet me urgjencë në spital (Video)

Dëmtohet rëndë futbollisti i Partizanit, transportohet me urgjencë në spital (Video)

Partizani ka pësuar një humbje të madhe në këtë fillim pjese të dytë, teksa pas një përplasjeje, Hektor Idrizaj dëmton keq gjurin e djathtë në minutën e 58 dhe transportohet me urgjencë për në spital. Në vend të tij hidhet Renaldo Kalari.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=PvmXfScyblo?feature=oembed&w=640&h=480]

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Interi bën goditjen e parë në merkato, trajneri Conte duket i kënaqur

Ashraf Hakimi është lojtari më i ri i Interit. Marokeni sot zbriti në Milano për …