Shtëpia / Sport / Derbi ndahet në paqe, Tirana-Partizani përfundon pa gola

Derbi ndahet në paqe, Tirana-Partizani përfundon pa gola

Ka përfunduar në barazim 0-0 derbi i kryeqytetit, Tirana-Partizani. Edhe pse u luajt deri në minutën e 101, derbi nuk pa fitues, me Tiranën dhe Partizanin që u kënaqen me nga një pikë.

Në “Selman Stërmasi” atmosfera ishte tepër elektrizuese, me dy tifozeritë që dhuruar spektakël në tribuna.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Interi bën goditjen e parë në merkato, trajneri Conte duket i kënaqur

Ashraf Hakimi është lojtari më i ri i Interit. Marokeni sot zbriti në Milano për …