Shtëpia / Politika / “Kurrë mos lufto me një derr, sepse bëhesh pis”. Për kë e ka këtë mesazh Majlinda Bregu?

“Kurrë mos lufto me një derr, sepse bëhesh pis”. Për kë e ka këtë mesazh Majlinda Bregu?

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet e qeshur dhe jep një mesash të fortë.

Krahas fotove, Bregu ka promovuar aktivitetin e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal për kauzën e grave në muajin mars. Një prej mesazheve që zyrtarja dha ishte: “Kurrë mos lufto me një derr”.

“Marsi nis me gratë! “NE” po fillon me Nadën …. Grua mahnitëse, e testuar nga zjarri dhe zjarri doli i humburi! Siç thotë dhe Nada : “Nëse doni të keni sukses, zgjidhni betejën e duhur. Kurrë mos lufto me një derr! Derri do të kënaqet, por ti do të bëhesh pis “. Na ndiqni, Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal – RCC. Dëgjojini gratë”, ka shkruar Bregu.

#td_uid_1_5c7958e085e04 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/Capture-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7958e085e04 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/bregu-1-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7958e085e04 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/bregu-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7958e085e04 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/bregu-3-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …