Shtëpia / Aktualitet / Policet femra, ndjesë bizneseve pranë Parlamentit për…

Policet femra, ndjesë bizneseve pranë Parlamentit për…

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, u ka dërguar letër letër bizneseve në rrugën para Parlamentit, ku u kërkon falje.

Drejtor Veliu me anë të kësaj letre iu ka kërkuar ndjesë gjithë bizneseve dhe klientëve të tyre për shqetësimin e krijuar si pasojë e përdorimit të gazit lotsjellës gjatë protesës së datës 26 shkurt para Parlamentit të Shqipërisë.

Një grup punonjësish të policisë kanë shpërndarë letrën.

#td_uid_1_5c794a4b425d6 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/velo-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c794a4b425d6 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/velo-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c794a4b425d6 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/velo-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c794a4b425d6 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/velo-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

 

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …