Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Deklaratë dashurie për Ramën në samitin e Diasporës, por dikush bëhet “xheloze” (Video)

Deklaratë dashurie për Ramën në samitin e Diasporës, por dikush bëhet “xheloze” (Video)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga dita e parë e Samitit të Diasporës. Pak para se të merrte fjalë, dikush nga mesi i sallës iu drejtua “I Love you”.

E gjithë salla shpërtheu në të qeshura ndërsa kryeministri ia ktheu: “I love you too”.

Në videon e publikuar nga Rama kamera fikson një vajzë simpatike brune e cila bën një shikim ‘”përqeshësh”. Rama e ka etiketuar brunen simpatike si xheloze, duke i vënë në sfond edhe një këngë që ka në refren fjalën “xhelozi”.

View this post on Instagram

🤣🤣🤣 copyright @nestkreka

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

//www.instagram.com/embed.js

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …