Shtëpia / Show Bizz / Modelja shqiptare në listën e femrave më të bukura në botë (Foto)

Modelja shqiptare në listën e femrave më të bukura në botë (Foto)

Cilat janë femrat më seksi në planet? Për t’iu përgjigjur kësaj pyetje, portali “Web Mag” ka organizuar një klasifikim të jashtëzakonshëm me 12 modele super-seksi.

E reja e këtij klasifikimi është se javët e fundit kemi një “new entry”. Bëhet fjalë për modelen me origjinë shqiptare, Tika Camaj.

#td_uid_1_5c7aa63fb8e8d .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/yjyty-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7aa63fb8e8d .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/yjyt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7aa63fb8e8d .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/jhytf-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7aa63fb8e8d .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/nhy-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7aa63fb8e8d .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/thtr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7aa63fb8e8d .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/hgtr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7aa63fb8e8d .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/yjrsf-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7aa63fb8e8d .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/gtr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7aa63fb8e8d .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/hyt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7aa63fb8e8d .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/yjyrf-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7aa63fb8e8d .td-doubleSlider-2 .td-item11 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/thtrhjygt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Bukuroshja e cila është pjesë e engjëjve të “Victoria’s Secret” duket se i ka mahnitur të gjithë në sfilata. Kujtojmë se Tika është gjithashtu shumë e apasionuar pas sportit, ku në të shkuarën është marrë me tajkondo.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …