Shtëpia / Show Bizz / Një yll si Oriola Marashi (Foto)

Një yll si Oriola Marashi (Foto)

Modelja Oriola Marashi është një prej femrave të pëlqyera dhe të komentuara. Herë pas here modelja poston foto plot stil dhe sigurisht ku tregon format e mira trupore.

Së fundmi ajo ka pozuar e veshur me të bardha. Me fustan të shkurtër e me këmbën lart, Marashi duket tejet në formë dhe atraktive.

Bukuroshja shqiptare vjen çdo herë e më seksi dhe kjo gjë vihet re dukshëm.

#td_uid_1_5c7adf37f13ba .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/Capture-4-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7adf37f13ba .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/ori-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7adf37f13ba .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/174443-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7adf37f13ba .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/640-0-5b277a2d0a7b1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7adf37f13ba .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/640-0-5b5a1c0b8333c-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …