Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Rama ndryshe, ulur në sheshin “Skënderbej” dhe pranë çiftit të dashuruar (Foto)

Rama ndryshe, ulur në sheshin “Skënderbej” dhe pranë çiftit të dashuruar (Foto)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë pasdite një foto në rrjetet sociale, i ulur në një stol në sheshin “Skënderbej”. Ndërsa, pranë tij në një stol tjetër, shihet një çift të dashuruarish.

Ai shfaqet i ulur në stol me fushëpamje nga sheshi “Skënderbej”, ndërsa foton e shoqëron me mbishkrimin “Photo of the day” (fotoja e ditës).

Nuk dihet mesazhi që ka dashur të përcjellë kryeministri nëpërmjet kësaj fotoje.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …