Shtëpia / Show Bizz /  “Zbërthehet” Kallashi: Ja sa më ofrojnë politikanët për një natë

 “Zbërthehet” Kallashi: Ja sa më ofrojnë politikanët për një natë

Donjeta Kosumi, e njohur si valltarja “Kallashi” ka rrëfyer në emisionin “Prive” 10 gjëra që publiku nuk i ka ditur deri më sot për jetën e saj.

Mes detajeve pikante, “Kallashi” ka treguar se disa politikanë të njohur dhe këngëtare me fëmijë nga Kosova e Shqipëria i kanë ofruar asaj shuma të majme për të shkuar në shtrat me të.

#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/vfdb-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/ajo-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/kall-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/dscdxc-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/yhtj-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/hnyt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/b-gfb-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/uyjy-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/kallashi2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/bvgfb-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item11 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/kallashi-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7a641a96ee7 .td-doubleSlider-2 .td-item12 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/bter-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

“Të gjithë këta politikanë dhe këngëtarë të estradës, familjarë më kanë ofruar shumë shumë oferta të mira për të pasur lidhje me ta, me shku një natë, por i kam refuzuar. Kështu që, nëse unë punoj me një klub nate, nuk dmth që unë shkoj një natë me ta, nuk e jap trupin me pare”, tha Kallashi.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …