Shtëpia / Show Bizz / Flaka Krelani tregon futbollistin shqiptar që e ka ngacmuar!

Flaka Krelani tregon futbollistin shqiptar që e ka ngacmuar!

“Po, më kanë ngacmuar futbollistë” ka pranuar fare qartë dhe pastër Flaka Krelani në “E Diell”, teksa u pyet për këtë fakt.

“Duke qenë se jemi në një botë të përbashkët” ka thënë Flaka, “na kanë më afër dhe kështu shkon kjo zinxhir” ka qeshur ajo.

Ajo ia hodhi me spond Edi Manushit, për rolin e futbollistit në fushë, që ishte mbrojtës dhe ky i fundit, i sprovuar nga eksperienca e “Procesit Sportiv”, e nuhati se për kë emër bëhej fjalë, por që preferoi të mos e ndante me teleshikuesit.

Kujtojmë së motra e Flakës, Qëndresa Krelani është komentatorja e parë femër në trojet shqiptare dhe siç duket kontakti i saj i afërt me botën e futbollit, s`ka lënë jashtë vëmendjes së lojtarëve edhe interesin e tyre ndaj Flakës. Dhe s`kanë faj, Flaka është flakë!

TCH

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …