Shtëpia / Show Bizz / Françeksa “ndez” flakë “Bulevardin e Ri” të Tiranës (Foto)

Françeksa “ndez” flakë “Bulevardin e Ri” të Tiranës (Foto)

Ajo është një prej modeleve më atraktive shqiptare. Bukuroshja që më parë ishte pjesë e “Big Brother” ka kohë që është më pak e pranishme në skenë.

Por, sa herë është prezente në rrjetet sociale, Françeska Jaçe kujdeset që të shfaqë linjat e saj seksi.

#td_uid_1_5c7bb3b0504bd .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/hbyth-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7bb3b0504bd .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/nhg-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7bb3b0504bd .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/ghtr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7bb3b0504bd .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/ddrgr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7bb3b0504bd .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/bygtfr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7bb3b0504bd .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/ngfh-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7bb3b0504bd .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/AWXDWS-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7bb3b0504bd .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/njhytd-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7bb3b0504bd .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/asdccf-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7bb3b0504bd .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/jnhuyt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Vlonjaten simpatike në shumicën e rasteve e shohim me pushime në vende përrallore, por muajin mars e ka nisur me dy foto shumë provokuese nga Tirana.

Françeska, e njohur për linjat bombastike trupore dhe të pasmet joshëse, këtë herë ka zgjedhur “Bulevardin e Ri” për të dhuruar një spektakël “hot”.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …