Shtëpia / Show Bizz / Moderatorja shqiptare “thyen” rregullat, e zhveshur në shtrat (Foto)

Moderatorja shqiptare “thyen” rregullat, e zhveshur në shtrat (Foto)

Moderatorja simpatike Bora Zemani është mjaft e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, Bora është shfaqur tejet provokuese. Në një fotografi bardhezi të postuar në “Instagram”, Bora shihet e shtrirë topless në krevat, teksa mban veshur vetëm një palë xhinse.

#td_uid_1_5c7beba012394 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/ytjy-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7beba012394 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/yjy65er-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7beba012394 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/fr32-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7beba012394 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/e3fr32q-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7beba012394 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/fbgt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7beba012394 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/btr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7beba012394 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/ht54erw-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7beba012394 .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/tht4r-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7beba012394 .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/gnbhgtyr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Flokët e gjata dhe të shtrira që i bien deri në fundshpinë, i ofrojnë akoma edhe më shumë sensualitet fotos së saj.

“Ka shumë arsye për të cilat duhet të jesh falënderuese në jetë. Unë jam një e tillë”, shkruan Bora krahas fotos.

Kujtojmë se moderatorja sportive është komentuar gjatë për ndarjen nga Dj Vin Veli, me të cilin ka një djalë 3 vjeç. Duket se Bora është më energjike dhe joshëse tani që është single.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …