Shtëpia / Aktualitet / Sranadë, 40-vjeçari humb jetën në mënyrë tragjike! (EMRI)

Sranadë, 40-vjeçari humb jetën në mënyrë tragjike! (EMRI)

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Sarandë. Një person mësohet se ka rënë nga shkallët e pallatit ku banonte dhe si pasojë ka humbur jetën.

Bëhet fjalë për një 40-vjeçar të quajtur Laert Çobani, banor i lagjes nr.1 në qytetin bregdetar. 40-vjeçari, baba i dy fëmijëve, ka rënë nga shkallët e katit të dytë duke humbur jetën.

Me të marrë njoftimin policia ka shkuar në vendin ku ka ndodhur ngjarja dhe sipas hetimeve paraprake mendohet se vdekja mund të jetë aksidentale.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …