Shtëpia / Show Bizz / Tifozja e Lacios zhvishet pas fitores në derbi (Foto)

Tifozja e Lacios zhvishet pas fitores në derbi (Foto)

#td_uid_1_5c7bfc264abfa .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/ana-1-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7bfc264abfa .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/ana-2-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7bfc264abfa .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/ana-6-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

“Mbrëmje e paharrueshme”. Anna Falchi, një tifoze e madhe e Lacios, kthehet të zhvishet për skuadrën e saj pas fitores së bukur në derbin ndaj Ramës, të fituar 3-0 të shtunën në mbrëmje në “Olimpiko”. Dhe e ka bërë në Instagram, për kënaqësinë e adhuruesve të saj të shumtë. Edhe pse vitet kalojnë 46-vjeçarja mbetet gjithmonë seksi dhe tërheqëse.

//www.instagram.com/embed.js

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …