Shtëpia / Show Bizz / Vajza e ish-futbollistit argjentinas zbret në “fushë” (Foto)

Vajza e ish-futbollistit argjentinas zbret në “fushë” (Foto)

Charlotte Caniggia vijon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale, me fotot dhe selfie-t e shumta që poston në mënyrë të vazhdueshme.Babai i saj, sulmuesi i njohur argjentinas Claudio Caniggia, shkëlqente në fushën e lojës, ndërsa e bija duket një divë në fushën e modës.Përveç babait, Charlotte ka edhe një tjetër lidhje me futbollin, pasi ka qenë e lidhur për disa kohë me sulmuesin argjentinas të Romës, Juan Iturbe.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …