Shtëpia / Aktualitet / FOTOLAJM/ Policia e transformon sheshin para Parlamentit në “Big Brother”

FOTOLAJM/ Policia e transformon sheshin para Parlamentit në “Big Brother”

Nesër në orën 10:00 në sheshin para Parlamentit do të zhvillohet protesta e radhës e opozitës së bashkuar, e cila përkon me seancën plenare ku do të marrin pjesë edhe deputetët “rezervistë” që kanë pranuar të zëvendësojnë ata që lanë mandatet.

Ashtu siç ishte paralajmëruar, policia ka marrë masa të forta për të ruajtur rendin dhe sigurinë, teksa nuk i ka dhënë leje për tubim opozitës.

#td_uid_1_5c7d5ab244e66 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/a4ae8126-b4ce-4bbf-a7a9-2a0f505ba903-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7d5ab244e66 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/c3ad4bad-f1d5-4c86-9f3e-1d5e5df5d49a-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7d5ab244e66 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/1cd208ad-389a-4d02-a74a-ea9a31374c5a-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Një nga risitë e Uniformave Blu është instalimi i dhjetëra kamerave të sigurisë, që nga fotot e siguruara nga LSA tregojnë se sheshi para Parlamentit është kthyer në një “Big Brother” të vërtetë.

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …