Shtëpia / Show Bizz / Ish-velina shfaqet seksi në Bahamas (Foto)

Ish-velina shfaqet seksi në Bahamas (Foto)

Një jetë në bikini. Ditët amerikane të ish-velinës Elisabbeta Canalis kalojnë mes pushimeve në plazh, ‘selfie’-eve si nënë, festave mes mikeshave dhe përkëdheljeve të bashkëshortit, Brian Perri. Pavarësisht nga mosha, 40-vjeçarja shfaq format e saj të përsosura në Bahamas…

#td_uid_1_5c7d3d5df28af .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/kana-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7d3d5df28af .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/kana-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7d3d5df28af .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/kana-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7d3d5df28af .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/kana-4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7d3d5df28af .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/kana-5-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7d3d5df28af .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/kana-6-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7d3d5df28af .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/kana-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

“Pak nga pak po kaloj frikën time ndaj peshkaqenëve. Do të doja që të gjithë ju të keni mundësi të keni të njëjtën përvojë dhe dashuri që këto momente të japin!”, – shkruan Canalis.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …