Shtëpia / Aktualitet / Krim i rëndë në Korçë, djali mbyt nënën

Krim i rëndë në Korçë, djali mbyt nënën

Një krimi i rëndë brenda familjes raportohet në qytetin e Korçës. Djali ka mbytur nënën e tij të moshuar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.14 të qytetit të Korçës, në apartamentin ku jetonte nëna më djalin e saj.

Raportohet se viktima është Nazime Demollari 85 vjeç, ndërkohë që dyshohet se është mbytur nga djali i saj, Nesim Demollari.

Policia ka arrestuar djalin 50 vjeç, i cili akuzohet për vrasjen e nënës.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …