Shtëpia / Aktualitet / Ndodh në Itali, 59-vjeçari shqiptar bën për spital gruan dhe 4 policë

Ndodh në Itali, 59-vjeçari shqiptar bën për spital gruan dhe 4 policë

Bën për spital bashkëshorten dhe 4 policët që tentuan ta shpëtojnë, arrestohet shqiptari

Një 59-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme nga policia italiane, pasi ka dhunuar bashkëshorten e tij në mes të qytetit të Lodi-it.

E menjëhershme ka qenë ndërhyrja e forcave të policisë, por shqiptari iu është përgjigjur edhe atyre me dhunë, duke bërë për spital katër efektivë, së bashku me gruan e tij.

Policia më pas ka shtuar forcat duke arrestuar 59-vjeçarin, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur.

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …