Shtëpia / Politika / Qytetarët u tregojnë vendin partive në prag të zgjedhjeve

Qytetarët u tregojnë vendin partive në prag të zgjedhjeve

Tensione, paqëndrueshmëri dhe skena dhune kanë shoqëruar së fundmi jetën politike në vend. Kjo duket se ka sjellë edhe pakënaqësi te qytetarët, të cilët revoltën e tyre për fat të keq nuk kanë mundësi të shprehin hapur.

Zhgënjimi nga partitë politike në vend është i madh dhe kjo dëshmohet çdo ditë edhe më tepër.

Një foto e realizuar në Tiranë, tregon se qytetarët u kanë treguar vendin partive politike në prag të zgjedhjeve. Në koshat e mbetjeve ata kanë shënuar emrat e tre partive kryesore në vend, PS, PD dhe LSI.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …