Shtëpia / Aktualitet / Vrasja në ish-Bllok, lihet i lirë Ervin Mata

Vrasja në ish-Bllok, lihet i lirë Ervin Mata

Gjykata ka vendosur sot masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për Ervin Matën, pavarësisht se prokuroria kishte kërkuar “arrest me burg”.

Mata u dorëzua mbrëmjen e së premtes i shoqëruar edhe nga avokati.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …