Shtëpia / Show Bizz / 400 mijë £ për t’u kthyer në “robote”, ylli i pornos: Jam terminatorja e seksit! (Foto)

400 mijë £ për t’u kthyer në “robote”, ylli i pornos: Jam terminatorja e seksit! (Foto)

Sybil Stallone, një yll i njohur i pornografisë i është referuar vetes si “terminatorja e seksit” dhe tani punon në Sheri’s Ranch, një bordell ligjor pranë Las Vegas.

Ajo ka shpenzuar 380,000 mijë paund në operacione plastike për t’u bërë “një robote e gjallë seksi” dhe thotë se “kukullat e reja të seksit” që po prodhohen në fabrika nuk mund ta konkurojnë.

Ajo thotë për “The Sun” se ishte shumë e vetëdijshme për popullaritetin gjithnjë në rritje të bordeleve seksuale robotike dhe kështu ishte e etur për të shtuar aksesorë që do ta bënin të parezistueshme në këtë biznes.

Megjithatë, Stallone thotë se duhet më shumë se operacionet për ta bërë atë partneren më të preferuar seksuale.

Ajo tha: “Unë jam ndërtuar për seks. Në epokën tonë moderne të realitetit virtual, teledildonikëve dhe robotëve të seksit, klientët seksual janë vazhdimisht në kërkim të një përvoje më unike. Nëpërmjet përmirësimeve të mia, u ofroj dashnorëve të mi diçka që tejkalon njerëzit, më mirë se çdo gjë që mund të përftoni me një robot seksi ose me shumë gra të tjera. Unë jam më e mira e të dy botëve – një kukull e seksit e gjallë”.

#td_uid_1_5c7ee18aa48cb .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/Stallone13-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ee18aa48cb .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/gnygt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ee18aa48cb .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/frujhyj-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ee18aa48cb .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/bgtfr-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ee18aa48cb .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/fgt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ee18aa48cb .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/Stallone-6-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ee18aa48cb .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/bgtkjmiu-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ee18aa48cb .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/Stallone-12-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ee18aa48cb .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/Stallone4-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ee18aa48cb .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/gter-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Stallone filloi të punojë në bordel në fund të vitit 2018 dhe thotë se ajo ka pasur sukses të konsiderueshëm me klientët.

Asaj iështë dashur t’i nënshtrohet shtesave të rëndësishme kirurgjikale me qëllim që të kthehet në një kukull seksuale të ndjeshme dhe këto operacione përfshijnë transformimin e hundës, faqeve, mjekrës, mbushjen e buzëve, një prapanicë gjigande dhe rritjen e gjoksit nga D në G.

Stallone nuk pendohet për asnjë nga operacionet e saj dhe thotë se përgjigja e klientëve ka qenë jashtëzakonisht pozitive.

Ajo shtoi: “Kur kombinoj ndërhyrjet kirurgjikale fizike me regjimin intensiv të stërvitjes, qëndrimin seksual pozitiv dhe vitet e mia të përvojës në marrëdhënie seksuale të shkëlqyera si një yll i suksesshëm pornografik, nuk ka asgjë në treg që i afrohet asaj që unë ofroj. Unë jam terminatorja e seksit. Asnjë robot seksi nuk ka shanse me mua”.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …