Shtëpia / Politika / Basha mbërrin në selinë e PD-së, përshëndetet me protestuesit

Basha mbërrin në selinë e PD-së, përshëndetet me protestuesit

Rreth orës 09:20, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbërritur në selinë e PD-së dhe është pritur nga dhjetëra protestues të grumbulluar në oborrin e selisë, të cilët i ka përshëndetur.

Ndërkohë që disa nga deputetët kanë nisur të futen në Kuvend në pritje të seancës plenare, opozita është bërë gati për protestën e njoftuar në orën 10:00.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …