Shtëpia / Show Bizz / Bebe Rexha kopjon Madonën dhe duket mahnitëse (Foto)

Bebe Rexha kopjon Madonën dhe duket mahnitëse (Foto)

#td_uid_3_5c7eac072fc33 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/auto_10585438-0-image-m-167_15517620841831551783533-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c7eac072fc33 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/auto_10585442-0-image-m-168_15517620952201551783533-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c7eac072fc33 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/auto_10586124-6771889-Iconic_bra_The_bra_designed_by_Jean_Paul_Gaultier_was_inspired_b-a-42_15517658396201551783534-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c7eac072fc33 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/auto_bebe1551783592-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_3_5c7eac072fc33 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/Bebe-Rexha-colbert-march-2019-a-billboard-1548-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Bebe Rexha ka kopjuar divën e popit, Madonën me sytjenat e lëkurës që kishte veshur teksa ishte e ftuar në emisionin “Late Show”.

Kohët e fundit ajo ka pasur grindje me babain e saj për veshjet provokative.

Bebe Rexha shkoi në emisionin e Stephen Colbert, për të performuar hitin e saj më të ri “Last Huarrh” dhe i la pak vend imagjinatës me veshjen, teksa prej dy javësh ka marrë kritika të forta nga babai i saj për postimet “hot”.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=a3u8g6hXy_c?feature=oembed&w=640&h=360]

Ylli 29-vjeçar i muzikës sfidoi sytjenat ikonike të Madonës. Ajo u duk të krenohej me veshjen e saj, duke larguar pallton në mënyrë që e gjithë vëmendja të binte te gjoksi i saj që gati sa nuk shpërthente.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …