Shtëpia / Show Bizz / Erjona Sulejmani “provokon” me të kuqe

Erjona Sulejmani “provokon” me të kuqe

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, Blerim Xhemaili është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto teksa shfaqet në bikini të kuqe dhe duket e mahnitshme.

Komentet e ndjekësve ishin nga më të ndryshmet, ku nuk mungojnë komplimentet për format e mrekullueshme trupore që ajo ka.

#td_uid_1_5c7e80d7c4af3 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/Screenshot_13-8-650×358-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7e80d7c4af3 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/images-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7e80d7c4af3 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/Erjona-Sulejmani-4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7e80d7c4af3 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/Erjona-Sulejmani-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7e80d7c4af3 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/2-7-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …