Shtëpia / Politika / Felaj sulmon keq LSI-në: Janë si miza e kalit

Felaj sulmon keq LSI-në: Janë si miza e kalit

Deputetja e PS-së, Ermonela Felaj i ka bërë thirrje për dialog opozitës. Në fjalën e mbajtur në seancën plenare, ajo hodhi akuza në drejtim të LSI-së.

“LSI-ja është si ajo miza e kalit që ngjitet për interesat e veta”, tha Felaj. Ndërkohë, opozita po vijon protestën e saj para ambienteve të Parlamentit.

Ndryshe nga protestat e tjera, këtë herë liderët e opozitës, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi ende nuk kanë mbajtur fjalën e tyre.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …