Shtëpia / Politika / FOTOLAJM/ Protestuesi “amerikan” i opozitës 

FOTOLAJM/ Protestuesi “amerikan” i opozitës 

Një protestues përpara parlamentit është shfaqur me një flamur amerikan në tubimin që opozita mban sot përpara parlamentit.

Kujtojmë se në të gjitha protestat e opozitës nuk ka pasur flamuj partiak, por vetëm flamuri kombëtar i Shqipërisë.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …