Shtëpia / Politika / Kandidatja demokrate që nuk pranoi mandatin ndihet keq

Kandidatja demokrate që nuk pranoi mandatin ndihet keq

Një nga kandidatet në listat për deputetë nga opozita dhe që refuzoi të marrë mandatin është ndjerë keq pas fjalimit të saj.

Kandidates për deputete i ka ikur zëri gjatë fjalimit të saj ndërsa disa momente më vonë është ndjerë keq dhe i është dhënë ndihmë nga protestuesit dhe deputetët e opozitës.

Për pak momente u ndërprenë fjalimet, ndërsa më pas gjithçka është normalizuar.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …