Shtëpia / Show Bizz / New-entry në estradë, por Diona të lë pa fjalë (Foto)

New-entry në estradë, por Diona të lë pa fjalë (Foto)

Është vetëm 20 vjeçe dhe cilësohet si një nga prurjet më cilësore në estradë për zërin e saj.

Por Diona Fona nuk di të bëjë vetëm muzikë të mirë, por edhe foto ku duket tepër joshëse.

#td_uid_1_5c7eac0722b74 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/fere4-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7eac0722b74 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/uyt6g-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7eac0722b74 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/gre4-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7eac0722b74 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/jy7-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7eac0722b74 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/jnyt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7eac0722b74 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/j7uy-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7eac0722b74 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/fre-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Instagram-i i saj është gjithmonë i apdejtuar me imazhe, ku ajo duket mjaft seksi dhe joshëse.

Herë me këmisha nate provokuese, e herë me fustane disa ngjyrësh, këngëtarja, ndër më të rejat e estradës duket tejet atraktive.

Kujtojmë që Diona vetëm para pak kohësh ka festuar ditëlindjen e saj të 20-të.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …