Shtëpia / Aktualitet / Protesta e opozitës, kapet çanta me fishekzjarre (Foto)

Protesta e opozitës, kapet çanta me fishekzjarre (Foto)

Teksa po mbahet protesta e opozitës para Parlamentit, pak para nisjes së saj policia ka sekuestruar një çantë me fishekzjarre.

Nga kontrollet e detajuara pak para nisjes së seancës parlamentare por edhe protestës së opozitës, pranë Parlamentit është gjetur çanta që shikoni në fotografi.

Kështu është bërë sekuestrimi i saj, në mënyrë që të parandaloheshin incidente me mjetet piroteknike.

Për mbarëvajtjen e protestës policia ka marrë masa të shtuara, duke krijuar një gardh përpara Parlamentit.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …