Shtëpia / Aktualitet / “Rama is Maduro”, pankartat e opozitës në protestë (Foto)

“Rama is Maduro”, pankartat e opozitës në protestë (Foto)

Opozita është gati për protestën e orës 10:00 përpara Kuvendit dhe këtë e tregojnë dhe pankartat në hyrjen e selisë së Partisë Demokratike.

“Rama is Maduro”, “Rama si piktor” dhe “Ky është fundi i hajdutëve” janë disa nga pankartat që do të mbajnë në dorë protestuesit sot, përpara Kuvendit.

 Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …