Shtëpia / Show Bizz / 10 mijë dollarë veshje, Kim Kardashian leopard “kokë e këmbë” (Foto)

10 mijë dollarë veshje, Kim Kardashian leopard “kokë e këmbë” (Foto)

Kim Kardashian u sigurua që gjithë sytë të binin mbi atë, teksa iu drejtua të martën eventit të “Javës së Modës” në Paris me një veshje të pazakontë.

Mbidozë printi leopardi që i kushtoi yllit të Hollivudit plot 10 mijë dollarë ishte ajo çfarë Kim kishte veshur në dalje të hotelit në kryeqytetin francez.

#td_uid_1_5c801a983ef36 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/auto_10614218-6774365-She_looks_great_Kim_s_outing_was_not_the_first_time_she_has_retu-a-26_1551813787968_11551887889-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c801a983ef36 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/rgrse-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c801a983ef36 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/rgre-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c801a983ef36 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/grre-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c801a983ef36 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/frgrd-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

38-vjeçarja kishte veshur një jumpsuit tejet të guximshëm, kombinuar me doreza dhe këpucë të të të njëjtit print teksa u fotografua jashtë hotelit luksoz Ritz.

Kjo dalje e Kim në Francë vjen 2 vite pas grabitjes me armë që i bënë asaj teksa qëndronte me familjen në Paris, ku hajdutët i vodhën mbi 10 milionë dollarë stoli.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …