Shtëpia / Show Bizz / 21-vjeçarja Kylie Jenner mund Zuckerberg, shpallet miliarderja më e re në botë

21-vjeçarja Kylie Jenner mund Zuckerberg, shpallet miliarderja më e re në botë

Revista amerikane, “Forbes” ka zgjedhur Kylie Jenner si miliarderja më e re në botë duke lënë pas themeluesin e Facebook-ut, Mark Zuckerberg.

Kylie Jenner, 21 vjeçe mori titullin të martën nga “Forbes” pasi zbuloi listën vjetore të miliarderëve.

Pas përzgjedhjes, Kylie ka reaguar me një postim të publikuar në llogarinë e saj Instagram ku falënderon revistën. “Faleminderit Forbes”, ka shkruar ajo.

#td_uid_1_5c7f9c08b5110 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/Kylie-Jenner-Hottest-Bikini-Pictures-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7f9c08b5110 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/rs_1024x685-160601074630-1024.kylie-jenner.cm_.6116-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7f9c08b5110 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/50F0187300000578-6233199-image-m-28_1538515224992-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7f9c08b5110 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/960×0-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …