Shtëpia / Show Bizz / Demi Rose provokon ndjekësit, foto nga krevati

Demi Rose provokon ndjekësit, foto nga krevati

Demi Rose njihet për linjat e bëshme trupore dhe çdo foto e saj me bikini “thyen rrjetin”. Mirëpo, së fundmi ylli ka publikuar një foto nga krevati.

23-vjeçarja shihet e shtrirë në krevat duke “provokuar” keq ndjekësit.

Teksa qëndron shtrirë, Demi ekspozon gjoksin. Dhe si gjithmonë, komentet për të kanë qenë të shumta.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …