Shtëpia / Show Bizz / Fansat kryqëzojnë Khloe Kardashian për…

Fansat kryqëzojnë Khloe Kardashian për…

Khloe Kardashian publikoi në rrjetin social ‘Instagram’ dy foto, ku shfaqej mjaft provokuese. Khloe shfaqet duke ngjitur shkallët dhe nxjerr në pah të pasmet e saj.

Mirëpo, ndjekësit janë shprehur mosbesues për format e yllit, duke hedhur akuza për teprim me “photoshop”.

Ata e akuzuan 34-vjeçaren se editimi i fotos është bërë në mënyrën më të shëmtuar. Koka e saj duket mjaft e madhe në raport me trupin, ndonëse fokusi kryesor i saj ka qenë theksimi i të pasmeve.

Sipas ndjekësve, ky deformim ka ardhur si rezultat i përdorim të keq të “photoshop”.

#td_uid_1_5c7fc63e43d46 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/10605918-6773387-image-m-4_1551798546881-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fc63e43d46 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/10611346-6773387-image-m-9_1551805586282-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fc63e43d46 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/10605926-6773387-image-m-12_1551805607942-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fc63e43d46 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/10611342-6773387-Sultry_In_the_pictures_which_were_taken_by_the_girls_hairstylist-m-2_1551806321031-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …